DJ-Catalog2 - nowa przebudowana wersja katalogu. Zapraszam do testowania - Strona 6
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Wyniki 51 do 60 z 64

Temat: DJ-Catalog2 - nowa przebudowana wersja katalogu. Zapraszam do testowania

  1. #51
    Debiutant
    Dołączył
    22-04-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    memory_limit jest ustawione na 64 ;/ napisałem meila do administratora serwera, jest mozliwość że jakby to nie pomogło podałbym Panu dostęp do serwera i joomli żeby zerknoł Pan okiem fachowca ??? jak tak to proszę o e-maila to wyśle dane ???

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #52

    Domyślny

    @drago

    Wsparcie oferujemy i tak poprzez nasz help-desk, więc jeszcze raz proponuję zmianę formy komunikacji. Tam możesz przesłać dostępy do serwera, choć wpierw należałoby dowiedzieć się co jest przyczyną problemów. A bez treści błędu ciężko będzie ustalić metodą prób i błędów co jest nie tak.

  4. #53

    Domyślny

    No to czas najwyższy aby przetesotować tego przebudowanego DJ-a

    Jak będą jakieś błędy to będę na bieżąco zgłaszał.

    BTW: Fajnie, że ktoś w końcu przebudował DJC2

  5. #54

    Domyślny

    Testowałem i mogę powiedzieć, że dużo lepiej się pracuje niż w poprzednich wersjach. Gdyby tylko nie było subskrybcji tylko jednorazowa licencja z dożywotnią aktualizacją.

  6. #55
    Pawelo31
    Gość

    Domyślny

    Zakupiłem niedawno dj-catalog2. Mam problem z najnowszą wersją dj-catalog2 3.5.8 na nowej Joomla 3.7. Nie można zapisywać produktów. Kategorie zaś się zapisują. Sprawdziłem także artykuły, które się zapisują bo były tego typu błędy kiedyś zgłaszane. Tylko produkty w komponencie się nie zapisują. Podejrzewam, że coś z aktualizacją Joomla 3.7

  7. #56

    Domyślny

    Podobnych problemów nie odnotowaliśmy w wersji 3.5.8, dlatego podejrzewam że mamy do czynienia z konfliktem skryptów między DJ-Catalog2 a jakimś innym rozszerzeniem firm trzecich. Na przykład nietypowym edytorem (jak CCK, który zawiera sporo błędów) lub inną wtyczką. Dlatego, skoro posiadasz świeżo zakupioną licencję, proszę o kontakt z nami za pośrednictwem help desku (na tej stronie) i podanie tam adresu strony oraz dostępów do zaplecza z poziomem uprawnień Super User.

  8. #57
    Pawelo31
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez michalo Zobacz wiadomość
    Na przykład nietypowym edytorem
    Odkryłem że to coś z tekstem wstawianym w edytor w produktach. Jeśli sformatuje wszędzie na tą samą czcionkę i wielkość to się poprawnie zapisuje

  9. #58
    Wyjadacz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    780
    Punkty
    78

    Domyślny

    Pawelo31 Wykonaj aktualizacje Joomla! do wersji 3.7.1 - zalecane też ze względów bezpieczeństwa.

  10. #59

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Pawelo31 Zobacz wiadomość
    Odkryłem że to coś z tekstem wstawianym w edytor w produktach. Jeśli sformatuje wszędzie na tą samą czcionkę i wielkość to się poprawnie zapisuje
    Ciekawa sprawa. Pierwsze słyszę, aby treść artykułu mogła powodować problemy z zapisem, ale wszystko jest możliwe.
    Możesz napisać z jakiego edytora korzystasz i wstawić przykładową treść, która sprawia problemy?

  11. #60
    Wyjadacz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    780
    Punkty
    78

    Domyślny

    michalo W Joomla 3.7.0 występuje problem z JFilterInput - częściowo rozwiązane przez tą poprawkę https://github.com/joomla/joomla-cms/pull/15966

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Szukam strony do testowania wyglądu witryny
    przez arekk na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-04-2010, 21:54
  2. seyret nowa wersja
    przez kargulo na forum Różne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-05-2008, 12:38
  3. Nowa wersja SOBI2 (RC 2.8.5) została wydana
    przez neo_fox na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 19-03-2008, 14:47
  4. Nowa wersja?
    przez tom na forum Joomla Power Edition
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 24-01-2007, 00:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •