jEvents - kompletnie po polsku
Wyniki 1 do 10 z 29

Temat: jEvents - kompletnie po polsku

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Mad-Dam Zobacz wiadomość
    Nie Tobie oceniać, czy różnice dla mnie są ogromne, czy nie. Skoro samemu od początku, jak piszesz, tłumaczysz, to nie mam zamiaru powielać pracy(...)
    Gratuluję tupetu! Nam też przyjdzie oceniać Twoje podejście i mam nadzieję, że nie będziesz liczył na rychłą pomoc po takich odzywkach.

  2. #2
    Blokowany
    Dołączył
    26-02-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Gratuluję tupetu! Nam też przyjdzie oceniać Twoje podejście i mam nadzieję, że nie będziesz liczył na rychłą pomoc po takich odzywkach.
    hehe, widzę kult wodza dalej żywy.

    ---------- Post dodany o 09:33 ---------- Poprzedni post był o 09:25 ----------

    Cytat Wysłane przez ekumi Zobacz wiadomość
    Na razie odsyłam Cię, drogi kolego, do lektury treści zawartych w poradnikach o joomla! przeznaczonych dla początkujących użytkowników. Zapoznając sie choćby wstępnie z nimi sam stwierdzisz, że Twoje wcześniejsze uwagi na temat udzielanych porad są zupełnie pozbawione sensu. Później serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z treściami tego forum (nie wspomnę już o jego regulaminie) po to, byś poczuł jego klimat i doszedł do wniosku, jakie zasady tutaj obowiązują. A na koniec zapraszam Ci, byś dołączył do społeczności użytkowników świadomych tego, po co na to forum się zagląda.
    No to zajrzyjmy do tego regulaminu może wspólnie, co:

    • Pytanie ...powinno poruszać tylko jeden problem
    • Nie należy umieszczać żadnych osobistych komentarzy, nie związanych z tematem

    Czy zatem drogi pretendencie do bycia moim kolegą, coś mi umknęło? Czy może Tobie (nie poruszyłeś żadnego problemu, a do tego pozwoliłeś sobie na osobiste komentarze, nie związane z tematem)?

    Pozdrawiam.

    ---------- Post dodany o 12:21 ---------- Poprzedni post był o 09:33 ----------

    Otrzymałeś ostrzeżenie na Joomla! Polskie forum użytkowników
    Witaj Mad-Dam,

    Z przykrością informujemy, że na Joomla! Polskie forum użytkowników udzielono Ci ostrzeżenia.

    Powód: Niestosowne zachowanie

    -------
    Ostrzegam przed konsekwencjami niestosownego zachowania!
    -------

    Ilość punktów karnych: 1

    Panie Moderatorze alex51, poproszę o merytoryczne uzasadnienie, w szczególności definicję niestosownego zachowania, bo w regulaminie nie znalazłem. Wyjaśnienie poproszę na forum.
    Ostanio edytowane przez Mad-Dam : 26-07-2010 12:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •