Joomla 1.5 PL - Kiedy?
Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 113

Temat: Joomla 1.5 PL - Kiedy?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-07-2006
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla 1.5 PL - Kiedy?

    Czy ktoś może realnie odpowiedzieć na pytanie, na którę myślę wszyscy chcą znać odpowiedź - Kiedy pojawi się przetłumaczona wersja Joomla 1.5?
    Rozumiem, że opóźnienia się zdarzają, ale jeśli termin ustalany był na koniec września i nie udało się dorzymać tego terminu to dobrze byłoby poinformować o nowym terminie, powiedzieć na jakim etapie są prace, czy sa prowadzone czy zawieszone. Ludzie naprawdę czekają na takie jasne stanowisko.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-07-2007
    Wpisy
    26
    Punkty
    10

    Domyślny

    Z tego co widze to tutaj kazdy sobie rzepke skrobie chcialem pomoc w tlumaczeniach ale tutaj wola ludzie sobie sami wszystko tlumaczyc indywidualnie, no coz tak to daleko nie zajdziemy ...

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-10-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Potwierdzam twoje spotrzerzenie i juz o tympisalem w temacie
    http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=11873 1.5 RC2

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    10-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    7

    Domyślny

    Zawsze mozna zebrac pare osob i sprobowac przetlumaczyc. Bo na oficial translate by joomla.pl rzeczywiscie mozna dlugo czekac.... ;)

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Kilkakrotnie już na ten temat odpowiadaliśmy. I nie przypominam sobie, bym ja czy Viking obiecywał, że tłumaczenie będzie pod koniec września. Owszem, padało określenie "najwcześniej pod koniec września", co znaczy dokładnie to, co znaczy.
    Proszę wybaczyć, ale wszelkie uwagi pod naszym adresem w tej mierze, są co najmniej nie na miejscu.
    Tłumaczenie zostanie opublikowane na pewno wraz ze stabilną wersją Joomla! 1.5 i na pewno nie zostanie udostępnione wcześniej. O powodach takiej decyzji pisaliśmy również razy kilka i powtarzać ich nie będziemy.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-10-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zwiastunie,
    Ja wszystko rozumiem. I nie chodzi o kompletny brak tłumaczenia, ani nie pragnę Ci dołożyć.
    Chodzi o to, ze nie widać efektów pracy. Pojawiają sie tłumaczenia "amatorskie" i mają się całkiem dobrze. A powiny pojawiać się już wersje beta wersji RC.x
    W końcu są tu jakieś mozliwości...

    Gordion : ja się zgłaszam do robienia tlumaczenia w wersji beta!!!

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    10-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    7

    Domyślny

    Zwiatun - jesli uznales moja wypowiedz za "atak" to przepraszam, ostatnia informacje ktora widzialem na stronie o tlumaczeniu zaczynala sie dokladnie tak: "Polska wersja Joomla 1.5 ukaże się najprawdopodobniej z końcem września." i to wszystko pozniej nie bylo (na stronie) info ze zmiana terminu, a wiele osób kierowalo sie tym newsem i pewnie wciaz czeka na jakies info w tej sprawie (nie zagladajac tu na forum).

    Teraz juz wiem ze czekacie na stabilna wersje i do tego czasu jak rozumiem nie tlumaczycie nic... Wiec ten tamat mozna uznac za zamkniety ;)

    Sl@o szczerze mowiac ja juz cos tam zaczolem i pomalutku ide do przodu...
    Zaczolem to zbyt wiele powiedziane (od wczoraj nocy z tym walcze). Jak cos to podaj mi na PM jakis kontakt do Ciebie...(gg czy cos). Napewno sie odezwe i jakos sie dogadamy z tym tlumaczeniem.

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gordion Zobacz wiadomość

    Teraz juz wiem ze czekacie na stabilna wersje i do tego czasu jak rozumiem nie tlumaczycie nic... Wiec ten tamat mozna uznac za zamkniety ;)

    Ależ, gdybyśmy nie tłumaczyli, czy mógłbym zapewniać, ze tłumaczenie ukaże się wraz ze stabilną wersją Joomla? W minionym tygodniu tylko mnie nanoszenie poprawek zajęło około 30 godzin. Poprawek, spowodowanych głównie kolejnymi "drobnymi" zmianami wprowadzonymi w stosunku do poprzedniej wersji RC... Prosze sobie spróbować tylko wyobrazić, ile czasu zajmuje wczytanie jednego pliku przez obsługujący tłumaczenie komponent, a następnie zapisanie tego pliku. A jest ich blisko 140! A przecież nie wystarczy wczytać i zapisać!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    10-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    7

    Domyślny

    Co do zapewnien zostanmy przy tym, ze tlumaczycie. Wiec prostuje moja poprzednia wypowiedz "Teraz juz wiem ze tlumaczycie na biezaco czekajac z "wypuszczeniem" na wersje stabilna". Od razu nasuwa mi sie pytanie.... Czy nie moglibyscie wypuscic wersji beta ? Z jakims updatem przez SVN ? ;)

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-10-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gordion Zobacz wiadomość
    Co do zapewnien zostanmy przy tym, ze tlumaczycie. Wiec prostuje moja poprzednia wypowiedz "Teraz juz wiem ze tlumaczycie na biezaco czekajac z "wypuszczeniem" na wersje stabilna". Od razu nasuwa mi sie pytanie.... Czy nie moglibyscie wypuscic wersji beta ? Z jakims updatem przez SVN ? ;)
    A owszem, bo to zapewnioby dobrą podstawę przy nowszych wersjach RC

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •