Phoca - problem z multiple add
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Phoca - problem z multiple add

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-08-2007
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Phoca - problem z multiple add

    Mam zainstalowaną Phoca 2.1 na J! 1.5.7
    Nie mogę uploadować zdjęć. W Konfiguracji Joomla i konfiguracji galerii wyłączyłem Flash Uploader.
    Będąc w Multiple add wybieram paczkę ze zdjęciami .zip i przy próbie uploadu pojawia się komunikat: "Ten typ pliku nie jest obsługiwany.'
    Przy włączonej opcji flash uploader też nie mogłem dodawać zdjęć.
    Strona stoi na serwerze cal.pl
    Jakieś pomysły?
    Ostanio edytowane przez kabeks : 09-12-2008 14:20

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-11-2008
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja wrzucam nieskompresowane zdjęcia ftp-em na serwer. Multi-add służy do zaimportowania tych zdjęć do PhocaGallery, po wcześniejszym utworzeniu oczywiście właściwych powiązań w programie galerii. Z poziomu Joomla ( PhocaGallery) można wrzucać zdjęcia jedynie pojedynczo.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Chrumek Zobacz wiadomość
    Ja wrzucam nieskompresowane zdjęcia ftp-em na serwer. Multi-add służy do zaimportowania tych zdjęć do PhocaGallery, po wcześniejszym utworzeniu oczywiście właściwych powiązań w programie galerii. Z poziomu Joomla ( PhocaGallery) można wrzucać zdjęcia jedynie pojedynczo.
    W jaki sposób zatem skonfigurować ustawienia, aby można było wrzucać dowolną ilość zdjęć z danego katalogu na serwerze ?
    http://www.technoparty.pl Portal kultury klubowej

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    16-12-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Panowie mam podobny problem z phoca gallery. Wszystko działało ok aż nagle nie wiem co się stało, w kazdym razie skutek jest tak że po dodaniu zdjęć zamiast zdjęć wyświetlaja sie prostkaty z krzyzykiem. Zdjęcia dodaje przez ftp, potem tworze kategorie i dodaje do niej zdjęcia. Używam JOOmla 1.5, phoca gallery 2.0.2. CMS używam od 3 miesięcy. Za wszelaką pomoc serdeczne dzięki

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    16-12-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeszcze dodatkowa informacja nie tworzą sie miniaturki - w katalogu thumbs. RATUNKU!!!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •