Tłumaczenie MisterEstate_110
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Tłumaczenie MisterEstate_110

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-03-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Tłumaczenie MisterEstate_110

    Witam
    Zabrałem sie za tłumaczenie MisterEstate_110, ale niestety jest parę spraw o które musze sie spytac. Tutaj eksperci od tłumaczeń są, więc mam nadzieję, ze mi pomogą. Po prostu zacząłem w pliku english.php zmieniać angielskie słowa na polskie no i oczywiście jest problem bo nie widzi polskich liter. Wiec moje pytanie jest, jak zmienić kodowanie, aby było widać polskei literki?? I czy jest jakaś metoda aby mógł zapisać polish.php. Czyli chce stworzyć pliczek polski ale niewiem gdzie wpisać odwołania. Ale jeśli to zbyt skomplikowane mogę dziąłąc na english.php hihi mi to nie robi różnicy Więc moje podstawowe pytanie brzmi gdzie pisać aby wyświetał polskie literki no i co tam wpisac
    A drugie pytanie, to jak zrobić aby fotki nie rozciagały sie? bo kurde jak załąduje fotkę, to ona mi sie rozciaga pionowo i to krzywo wyglada , czy musze każdą fotkę skalowac na 650-650(bo tak ustawiłem w ustawieniach)? Bo ja bym chciał zeby wyświetlało orginalny rozmiar.
    Aha, dodam tylko, ze wybrałem tą wersję MisterEstate_110 bo tutaj działa ładowanie plikow.
    Oczywiście jeśli to przetłumacze i ktos mi pomoże w pisaniu tego żeby były polskie znaki, to chetnei to opublikuje, aby inni z tego skorzystali
    Prosze o POMOC

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    Wyedytuj plik polskiego langa z wersji 1.03 w notatniku, wtedy zobaczysz jak wyglądają polskie znaki i na zasadzie kopiuj i wklej pozmieniaj ręcznie, lub poszukaj w necie programiku Gżegżółka i posłuż się nim do konwertowania na iso-8859-2. Ponadto plik językowy z wersji 1.03 pasuje do wersji 1.10 lecz wymaga uzupełnienia o nowe dodane funkcje. Porównaj z plikiem english z nowej wersji to się przekonasz. Chyba są nawet zaznaczone dodane funkcje jako "new". Ja to już nawet wszystko zrobiłem ale przez pomyłkę, awarię poszło do piachu. W tej chwili troszkę choruję i nie mogę długo siedzieć przy kompie . Jak to zrobisz wrzuć ten plik do katalogu languages jako polish.php a komponent domyślnie sam wybierze sobie polski język.
    powodzenia.
    Ostanio edytowane przez sogo : 14-04-2007 20:53
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-03-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    WIELKIE dzięki Sogo!! Na podstawie wersji 1,0,3 pozmienialem tan plik i nadałem nazwę polish.php, w załączniku dodaje ten pliczek. Od razu uprzedzam że to co jest nowe w wersji 1.1.0 zostawiłem bez zmian, bo jak bym czasem przetłumaczył to by nikt nie skumał co to jest hihih Ale wrzucam, może komuś sie to przyda, albo przy tłumaczeniu, bo już jest prawie wszystko ok. Aha dodam jeszcze, że w panelu administracyjnym nie widać literki "ś", więc w tych miejsach wpisałem samo "s", żeby nie było szlaczków
    Pozdrawiam
    Załączone pliki Załączone pliki

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •