Początki z joomla i problem - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 25 z 25

Temat: Początki z joomla i problem

  1. #21
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    rafal22bb - zapewne jesteś mlodym człowiekiem stąd kilka dobrych rad, żeby strona "istniała". Wyobraź sobie Internet w którym gdzie się nie ruszysz znajdujesz te same informacje.
    Po prostu Kurtz jesteś niezastąpiony. Udzieliłeś bardzo sensownych i pożytecznych rad. Mam nadzieję iż skorzysta z nich rafal22bb.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    31-01-2008
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kurtz to miłe, że mówisz iż zapewne jestem młodym człowiekiem niestety muszę wyprowadzić Cię z błędu mam już dwójkę synów z czego najstarszy ma 13 lat
    serwer jak i domena to po prostu miejsce robocze gdzie chciałem pobawić się z joomla, mam już kilka witryn i każdą na płatnym hostingu ponieważ wiem, że darmowe często siadają i mają masę ograniczeń, ovh.org fajny serwer jednak często zdarza się, że jest przeciążony i strona się nie ładuje.
    Ale mimo wszystko dziękuję za cenne rady których mi udzieliłeś

  4. #23
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 10:46

  5. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    31-01-2008
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    no juz mnie tez strasznie wkurza to jojo bo działa tak szybko jak żółw mojego syna chodzi

  6. #25
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez rafal22bb Zobacz wiadomość
    no juz mnie tez strasznie wkurza to jojo bo działa tak szybko jak żółw mojego syna chodzi
    To uciekaj stamtąd jak najszybciej i skorzystaj z propozycji Kurtz-a albo jeśli masz taką mozliwość to na którejś z witryn umieszczonych na płatnych hostingach po prostu załóż kolejną baze danych a Joomle zainstaluj sobie w podkatalogu. ;) Będziesz mógł testowac do woli i na dobrym serwerze.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •