Aktualizacja Joomla
Wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Aktualizacja Joomla

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-02-2011
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Szybkie pytanko. W pakiecie aktualizacyjnym joomli są foldery typu :modules itd. Aktualizacja polega na nadpisaniu plików. Ja w swojej joomli mam wiele dodatkowych modułów instalowanych przez jakiś czas. Czy nadpisując pliki stracę te moduły czy zostaną nadpisane tylko te, które są w łatce aktualizacyjnej? Bo przecież zamieniając ten przykładowy folder funkcją nadpisz, na logikę, program zamieni mi foldery modules.

  2. #2

  3. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    30-09-2011
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam mam problem.Mam wersje Joomli Joomla! 1.5.13 Stable [ Wojmamni Ama Baji ] i chciałem aktalizacje zrobić na 1.5.20(Joomla_1.5.13_to_1.5.15-Stable-Patch_Package.zip) aby uruchomić forum kunea i wyskakuje :Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.Proszę o pomoc.
    moja strona :www.remont-bochnia.pl

  4. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    30-09-2011
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny problem z aktualizacją

    Witam mam problem.Mam wersje Joomli Joomla! 1.5.13 Stable [ Wojmamni Ama Baji ] i chciałem aktualizacje zrobić na 1.5.20(Joomla_1.5.13_to_1.5.15-Stable-Patch_Package.zip) aby uruchomić forum kunea i wyskakuje :Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.Proszę o pomoc.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •