Witam.
Jejku nie wiedziełem, że trzeba mieć jakiś interes aby udostępniać coś co jest za free. No ale spoko. Ja wychodze z założenia że jeśli coś jest za free to jeśli coś zrobię to daje to na forum. Jakiś czas temu postarałem sie przetłumaczyć MisterEstate 1.1.0 i jak to zrobiłem to wrzuciłem http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=8898 (niestety nie przetłumaczyłem wszystkiego, bo bałem się, że może to być "angolski" a nie polski. ). Jeśli wysłał byś mi instalkę nawet do Angielskiej wersji, to ja to potłumacze ile bede w stanie, mogę to wrzucić na forum, albo wysłać Tobie niema najmniejszego problemu. Tylko uprzedzam, że niestety nie daje 100% gwarancji że to będzie ładnie przetłumaczone, bo mój angielski jest na średnim poziomie, ale bede się starał Przetłumacze to tak, aby wszystko działało a poszczególne zwroty i określenia były funkcjonalne

Więc jeśli możesz to podeślij mi tą instalkę (z Twoim tłumaczeniem, lub bez) a ja jak skończe to tłumaczyć, wrzucam na forum. Aha, mój mail to : marcinpalicki@wp.pl, jesli by była duża paczka, to napisz, udostepnie Ci ftp-a.

Z góry dzięki za odpowiedź.