Picasa Web w Joomla
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Picasa Web w Joomla

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-05-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Picasa Web w Joomla

    Cześć. Zrobiłem sobie galerię zdjęć na Picasa Web (dają 1G miejsca na zdjęcia) i nie umiem sobie poradzić, żeby na mojej stronce wyświetlać coś w rodzaju "Zdjęcia losowo". Jak to zrobić? Czy istnieje jakiś moduł? Dziękuję za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A pytales Google? Zerknij na ten modul

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    14-05-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzieki Ci Dylek za odpowiedź i sugestie.
    Pytałem Google i nawet zainstalowałem moduł "Picasa Referral Module for Joomla". Ładnie sie wszystko zainstalowało, ale nie wyświetlają się żadne zdjęcia, ani nawet link do albumu, tylko linki różne linki zachęcające do zainstalowania programu Picasa, ponieważ "when a user downloads and installs Picasa through your referral, Google will credit your account with up to $1.00." Miło się patrzy na tego dolara, ale wolałbym zobaczyć jakieś zdjęcie z Picasa Web na mojej stronce. Może jakieś inne sugestie?

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    06-02-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak z ciekawości, znalazł ktoś na to sposób?

  6. #5
    Bywalec Qbik awatar
    Dołączył
    28-01-2008
    Wpisy
    384
    Punkty
    22

    Domyślny

    dołączę się do wątku
    chciałem dodać cała galerię, ale po zainstalowaniu tego komponentu http://extensions.joomla.org/compone...809/Itemid,35/

    nie mogę znaleźć gdzie mógłbym cokolwiek ustawić

  7. #6

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Qbik Zobacz wiadomość
    dołączę się do wątku
    chciałem dodać cała galerię, ale po zainstalowaniu tego komponentu http://extensions.joomla.org/compone...809/Itemid,35/

    nie mogę znaleźć gdzie mógłbym cokolwiek ustawić
    podbijam, podpowie ktoś?

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-01-2008
    Wpisy
    47
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znalazłem coś takiego http://extensions.joomla.org/extensi...s/3809/details
    ale opis instalacji jest po Angielsku i jest problem
    Może ktoś przetłumaczy co i jak
    DZIĘKUJE
    • Open the downloaded lightbox archive and copy the content of the folders css, images and js into the respective folders located into /templates/YOURTEMPLATE/ on your server (where YOURTEMPLATE is the template you want to use).
    • Open the downloaded instant archive and copy the file instant.js into the folder /templates/YOURTEMPLATE/js on your server (where YOURTEMPLATE is the template you want to use).
    • Edit your HTML template from your Joomla! administration panel, adding the following lines just before the </head> tag:
    <script type="text/javascript" src="/<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template?>/js/prototype.js">***********
    <script type="text/javascript" src="/<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template?>/js/scriptaculous.js?load=effects">***********
    <script type="text/javascript" src="/<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template?>/js/lightbox.js">***********
    <script type="text/javascript" src="/<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template?>/js/instant.js">***********
    <link type="text/css" href="/<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template?>/css/lightbox.css" rel="stylesheet" media="screen"/>
    [For all versions]
    • Create a new entry in your Joomla! menu and make it pointing to the joomlapicasa2 component (use the joomlapicasa2 template, not the album one). Remember to change the component parameters (on your right) while adding the new menu entry.
    That's all folks. Write me if you have problems with this component.

  9. #8
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    chłopaki... jest taka super fajna galeria MorfeoShow - z takim mamutem ;) no i tam jest opcja z tego co kojarze fotek z picassy i flitrc'a (czy jakoś tak)

    może zainteresujcie się tym

    (własnie sprawdziłem i ma opcje z picassy, no i ładnie fotki sie powiększają w lightboxie - do wyboru aż 8 różnych ustawień!)
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-01-2008
    Wpisy
    47
    Punkty
    10

    Domyślny

    W MorfeoShow Działają Albumy Picasa
    Dzięki

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •